Za vínem

Naše nabídka

Majitel nabízí zakoupení a konzumaci vín z okolních vinařství, dle nabídkového listu, nebo návštěvu a degustaci vína v místním vinném sklípku.

Víno a rekreace

Prosluněné vinice pokrývající svahy, vinaři, sklípky, sady a množství památek. To všechno jsou dílky jedinečného léta, které můžete strávit na jižní Moravě. Pod názvem Moravské vinařské stezky tady objevíte kilometry a kilometry tras, které vás provedou po nejznámějších vinařských obcích, památkách a dalších pamětihodnostech. Moravská vinná propojuje deset okruhů, z nichž každý vede jednou vinařskou oblastí. Kdybyste je chtěli projet všechny, museli byste našlapat přes tisíc kilometrů, můžete si z nich proto poskládat program na několik dnů i týdnů.

Ať už sebe řadíte mezi milovníky a znalce vína, nebo se považujete za nadšené začátečníky, přijeďte si na Moravu poslechnout příběh zrození vína. Začíná na jaře v probouzejících se vinicích, vrcholí letním sluncem a konečnou podobu získává na podzim v době vinobraní, bublavého kvašení a zrání rodícího se vína s velkým,,V“.

Přijďte na Moravu a vydejte se v podvečer sklepní uličkou se starobylými lisovnami a vinnými sklepy, kde potkáte vinaře, kteří vás nechají nahlédnout pod pokličku svých tajemství. Krajem vína vás provedou mapy a propagační materiály Národního vinařského centra.

Všechny vinařské obce v blízkém okolí – Čejkovice, Čejč, Mutěnice, Kobylí, Bořetice, Rakvice aj. ve vás zanechají nezapomenutelný zážitek a proto přijeďte do Klobouk u Brna- městečka, které svým zvlněným terénem vinic k nim neodmyslitelně patří.